Gwarancja

Na każdy produkt sprzedawany przez PRINMEDIA udzielana jest gwarancja. Jeśli opis produktu nie stanowi inaczej, na każdy produkt udzielana jest gwarancja 1 rok, na wydruki 6 miesięcy. Gwarancje udzielane są na podstawie dokumentu sprzedaży. Jeśli wysyłamy produkty ulegnie uszkodzeniu podczas wysyłki, reklamacja zostanie uwzględniona jedynie na podstawie protokołu sporządzonego przy kurierze

Wysyłka

Produkty wysyłamy firmą kurierską DPD. Klient zobowiązany jest do rozpakowania otrzymanego produktu w obecności kuriera, w przypadku uszkodzeń zgłoszenia tego faktu kurierowi i sporządzenia protokołu. Wysyłki realizowane za pomocą kuriera dostarczane są kolejnego dnia roboczego po dniu wysyłki. Wszystkie przesyłki są awizowane klientowi w dniu wysyłki przez wyznaczonego pracownika PRINMEDIA.

Płatności

Przy pierwszej realizacji obowiązuje przedpłata 100% na podstawie wystawionej faktury proforma. Przy kolejnych transakcjach, po przesłaniu dokumentów rejestracyjnych firmy bądź KRS przedpłata 70%. Wpłata jest równoznaczna z przyjęciem zlecenia do realizacji przez PRINMEDIA.
 
Copyright PRINMEDIA Wrocław